Ogłoszenia parafialne | 30/06/2024

XIII Niedziela Zwykła

 1. Witamy serdecznie wszystkich gości, którzy jesteście i modlicie się razem z nami w naszej parafialnej wspólnocie. Wszystkim wypoczywającym życzymy dobrego czasu a pracującym wiele sił i błogosławieństwa do wypełniania codziennych obowiązków.
 2. Serdecznie dziękujemy za przygotowanie i wspólne przeżywanie odpustu parafialnego. Dziękujemy LSO, Rycerzom Kolumba, Scholi Dorosłych, Pani Renacie i wszystkim Paniom w kuchni, Paniom sprzątającym i dekorującym, dzieciom dzwoniącym i sypiącym kwiaty i wszystkim za świadectwo wiary i wspólne świętowanie – Bóg zapłać.
 3. W tym tygodniu przeżywać będziemy I czwartek i I piątek miesiąca i I sobotę miesiąca.
  • W I czwartek całodniowa adoracja Pana Jezusa od godz. 7:00 – 24:00 z przerwą na Mszę Świętą o godz. 18:00.
  • W I piątek udamy się do chorych od godz. 8:00. O godz. 20:00 w I piątek „Godzina dla Pana” tym razem w ciszy, ale z możliwością spowiedzi i Komunii Świętej dla tych, którzy nie zdążą wcześniej. Spowiedź codziennie pół godziny przed każdą mszą świętą (oprócz niedziel), a w środę, czwartek i piątek od godz. 17:00.
  • Nabożeństwo pierwszosobotnie – po Mszy o godz. 6:30.
 4. Msze Święte w naszej Parafii w okresie wakacyjnym:
  • Poniedziałek – Sobota: 6:30 i 18:00 (przed mszą wieczorną adoracja najświętszego sakramentu od godz. 17:30)
  • W okresie wakacyjnym Msza w sobotę o godz. 18:00 będzie wedle formularza niedzielnego (tzw. Msza niedzielna z homilią itd.) – dla podróżujących/pracujących itp.
  • Niedziela: 7:00, 9:00, 11:00 i 19:00!
 5. Dziękujemy wszystkim, którzy na różny sposób wspierają budowę naszej nowej świątyni. W imieniu młodzieży naszej Parafii dziękujemy za wsparcie, które w ciągu całego roku podczas akcji sprzedawania ciast i nie tylko wyniosło 13247,80zł. Wszystkich ofiarodawców polecamy w modlitwie za wstawiennictwem naszego Patrona – św. Jana Chrzciciela.
 6. Zapraszamy do zapisywania się na 42. PPT na Jasną Górę, która wyruszy 17-25 sierpnia. Nasza Parafia pielgrzymuje w grupie nr 23 – św. Jana Kantego . Zapisy w Parafii do końca lipca – w sierpniu u ks. Przewodnika lub podczas spotkania. Zapraszam do wspólnego pielgrzymowania jak nie na całej pielgrzymce to chociaż kilka dni.
 7. Dla tych, którzy nie dadzą radę pójść istnieje też możliwość wyjazdu na Jasną Górę w dniu wejścia pielgrzymki czyli 25 sierpnia. Organizujemy autokar – koszt 80 zł – płatne przy zapisach w kancelarii – do końca lipca!
 8. Małopolskie Centrum Kultury SOKÓŁ zaprasza na koncerty w ramach XXII Sądeckiego Festiwalu Muzyki Organowej L'ARTE ORGANICA. Zaproszenie do udziału w Festiwalu przyjęła organistka z Estonii: Ines Maidre, która wykona recital w szczególności kompozytorów i twórców epoki Baroku. Na koncert zapraszamy w najbliższy czwartek tj. 4 lipca o godz. 19:00 w Bazylice św. Małgorzaty. Wstęp na wszystkie koncerty Festiwalu jest bezpłatny.