Ogłoszenia parafialne | 07/04/2024

II Niedziela Wielkanocna czyli Miłosierdzia Bożego

  1. Zmiana tajemnic Różańcowych dzisiaj, w niedzielę po Mszy Świętej o godz. 7:00.
  2. Jutro 8 kwietnia będziemy przeżywać Święto Zwiastowania Pańskiego, przeniesione z racji Wielkiego Tygodnia - z tej okazji serdecznie zapraszamy do podjęcia Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Uroczyste przyrzeczenie będzie na Mszy Świętej o godzinie 18:00, ale deklaracje będzie można składać o dowolnej porze. Na deklaracji można wpisać samo imię. Druki deklaracji jak i inne materiały dotyczące Duchowej Adopcji są z tyłu kaplicy przy wyjściu.
  3. Jutro, po Mszy Świętej o 18:00 zapraszamy na spotkanie Młodzież klas 8, która przyjęła Sakrament Bierzmowania.
  4. W piątek za tydzień po Mszy Świętej wieczornej w ramach spotkania Apostolstwa Pomocy Duszom Czyśćcowym ksiądz Paweł zaprasza na dalszy ciąg rozważań o modlitwie.
  5. Za tydzień, w niedzielę zespół Caritas oraz Szkolne Koło Caritas w ramach organizacji Dania Dobra zapraszają do mobilnej kawiarenki ze Słowem Bożym - rozpoczniemy w ten sposób Tydzień Biblijny. Równocześnie w tym dniu, będzie można wesprzeć akcję Pola Nadziei - doroczną zbiórkę na Sądeckie Hospicjum.
  6. W przyszła niedzielę odbędzie się uroczyste wprowadzenie relikwii rodziny Ulmów. Dziękujemy naszemu Rodakowi, ks. Włodzimierzowi Skoczniowi za to, że relikwie Błogosławionej Rodziny znajdą się w naszej parafii. Bóg zapłać.
  7. Dziękujemy wszystkim, którzy modlitwą, cierpieniem i ofiarą wspierają budowę naszej nowej świątyni. Wszystkich ofiarodawców polecamy codziennej modlitwie za wstawiennictwem naszego patrona Św. Jana Chrzciciela, a szczególnie podczas Adoracji i Mszy Świętej w każdy czwartek o godz. 18:00. Dziękujemy również za pomoc w utrzymaniu czystości naszej kaplicy.
  8. Zapraszamy do współpracy i prosimy o pomoc w budowie nowego kościoła i pozostałych budynków. Potrzebujemy chętnych do każdej pracy na budowie. Prosimy o zgłaszanie się u ks. Proboszcza.
  9. Klub Inteligencji Katolickiej w Nowym Sączu zaprasza w Niedzielę Miłosierdzia Bożego - dzisiaj, na koncert organowy, który odbędzie się w Kościele Św. Kazimierza w Nowym Sączu, po Mszy Św. o godz.15:15. w wykonaniu Michała Świderskiego.