Ogłoszenia parafialne | 12/11/2023

XXXII Niedziela Zwykła

Chrystus ukrzyżowany jest głupstwem dla świata, ale dla nas, którzy wierzymy, jest życiem i zmartwychwstaniem. Wszyscy, którzy w Nim umrą, w Nim też zmartwychwstaną. Chrystus w każdej chwili może zstąpić z nieba.

  1. Dziękujemy wszystkim, którzy na różny sposób wspierają budowę naszej nowej świątyni. Dziękujemy również p. Wojciechowi za wykonane i zamontowanie wieszaka w Zakrystii. Zapraszamy do wspólnej modlitwy dziękczynnej za naszych dobrodziejów za wstawiennictwem św. Jana Chrzciciela w każdy czwartek o godz. 18:00.
  2. Dziękujemy SKC wraz opiekunką p. Kingą Krzyżak za Wypominki Niepodległościowe połączone ze wspólnym śpiewem pieśni patriotycznych, które odbyły się wczoraj w naszej kaplicy. Piękne, patriotyczne święto, w którym młodzież przypomniała nam słowami jednej z pieśni, że wiem będzie trudno mi, dobrze wiem, że mogę być sam….ale podniosę się, wezmę moich ludzi i razem odnajdziemy nasz prawdziwy dom.
  3. Za tydzień młodzież naszej parafii zaprasza do poczęstowania się ciastami. Tym razem część dochodu będzie przeznaczona na pomoc charytatywną dla Caritas z racji Światowego Dnia Ubogich. Dziękujemy za wszelkie wsparcie????
  4. Zapraszany, jak co roku do wsparcia naszej Wspólnoty w utrzymaniu czystości świątyni. Za każdą ofiarę i każdy gest życzliwości bardzo dziękujemy.
  5. Zachęcamy do nabycia „Gościa Niedzielnego”, w którym, m.in. …którzy święci patronują Polsce i jakie ma znaczenie modlitwa za Ojczyznę?
  6. W minionym tygodniu, z naszej Wspólnoty parafialnej odeszła do wieczności śp. Stefania Skrzypiec z ul. Podbielowskiej. Pogrzeb odbędzie się w środę o godz. 15:00 w naszej świątyni; pół godz. wcześniej będzie Różaniec Święty. Dalszy ciąg uroczystości pogrzebowych odbędzie się na cmentarzu w Nawojowej. Dobry Jezu a nasz Panie...