Ogłoszenia parafialne | 2023/01/29

IV Niedziela zwykła

  1. „Bycie pokornym według współczesnej filozofii, to głupota; zaś Ewangelia mówi o mądrości i normalności. Zawierzmy więc Synowi Bożemu, a wtedy będziemy błogosławieni na ziemi oraz w wieczności.”
  2. I czwartek miesiąca – w tym dniu całodniowa adoracja Pana Jezusa od 7:00 do 24:00 z przerwą na Mszę świętą o godz. 9:00 i o godz. 18:00; Na godz. 20:00 zapraszamy wszystkich mężczyzn wraz z Rycerzami Columba; Jest to jednocześnie Święto Ofiarowania Pańskiego - Msze Święte w tym dniu o 6:30; 9:00 oraz 18:00. Na każdej Mszy Świętej poświęcenie gromnic. Jest to Światowy Dzień Życia konsekrowanego; składka w tym dniu przeznaczona jest na zakony klauzurowe.
  3. I piątek miesiąca – do chorych udamy się od godz. 8:00; na godz. 20:00 zapraszamy na kolejne Uwielbienie „Godzina dla Pana”; W tym dniu również błogosławieństwo gardła oraz jabłek ku czci św. Błażeja.
  4. I sobota miesiąca – po Mszy porannej nabożeństwo pierwszosobotnie.
  5. Spowiedź Święta – codziennie pół godziny przed Mszą, a w środę, czwartek i piątek od godz. 17:00.
  6. I Niedziela miesiąca; na każdej Mszy Świętej błogosławieństwo chleba, wody i soli ku czci św. Agaty; składka przeznaczona na budowę nowego kościoła. Bóg zapłać.
  7. Dziękujemy wszystkim, którzy na różny sposób wspierają budowę naszej nowej świątyni. W każdy czwartek zapraszamy na Msze Święte dziękczynne w intencji ofiarodawców. Dziękujemy również za ofiary składane na utrzymanie czystości w naszej kaplicy.
  8. Fundacja Pokój zaczyna się od uśmiechu zaprasza za dwa tygodnie na II Karnawałowy zawrót głowy. Sobota i niedziela - dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Szczegóły na plakacie.