Ogłoszenia parafialne | 2023/01/22

III Niedziela zwykła

  1. Schola dorosłych wraz ze scholą dzieci serdecznie zapraszają dzisiaj na wspólne kolędowanie o godzinie 17:00. Zapraszamy całe rodziny do wspólnego kolędowania. Szczególnie chcemy zaprosić kochane babcie i dziadków w ich święto. „Zaśpiewajmy kolędę Jezusowi dziś”. Serdecznie zapraszamy.
  2. W poniedziałek o 19:00 spotkanie kandydatów do Bierzmowania. Zapraszamy.\
  3. Dziękujemy wszystkim, którzy na różny sposób wspierają budowę naszej nowej świątyni. W każdy czwartek zapraszamy na Msze Święte dziękczynne w intencji ofiarodawców. Dziękujemy również za ofiary składane na utrzymanie czystości w naszej kaplicy.
  4. Zarząd Osiedla Poręba Mała zaprasza na spotkanie noworoczne, które odbędzie się 28 stycznia (sobota). Uroczystości rozpoczną się Mszą Święta o godzinie 16:00 w naszej kaplicy, a zaraz po Mszy Świętej zapraszamy do Szkoły Podstawowej nr 17 na poczęstunek i wspólną integrację. Na wydarzenie zapraszamy seniorów, osoby starsze, osoby dorosłe, osoby które współpracują z seniorami lub są współmałżonkami seniorów. Zapisy prowadzi członek zarządu osiedla Maria Piątkowska (tel. 505 154 663). Bardzo ważne – zapisy do dzisiaj - 22 stycznia. Prosimy o terminowe zgłaszanie, ze względu na część organizacyjną spotkania.