Ogłoszenia parafialne | 2023/01/15

II Niedziela zwykła

  1. Schola dorosłych wraz ze scholą dzieci serdecznie zapraszają na wspólne kolędowanie, które odbędzie się za tydzień w niedziele 22 stycznia 2023 o godzinie 17:00. Zapraszamy całe rodziny do wspólnego kolędowania. Szczególnie chcemy zaprosić kochane babcie i dziadków w ich święto. Zaśpiewajmy kolędę Jezusowi dziś. Serdecznie zapraszamy.
  2. Dziękujemy wszystkim, którzy na różny sposób wspierają budowę naszej nowej świątyni. W każdy czwartek zapraszamy na Msze Święte dziękczynne w intencji ofiarodawców. Dziękujemy również za ofiary składane na utrzymanie czystości w naszej kaplicy.
  3. Wraz z Tarnowskim Wolontariatem Misyjnym bardzo dziękujemy parafianom i nie tylko za przekazane świece i puszki do produkcji świec okopowych oraz środków czystości dla Domu Miłosierdzia sióstr Józefitek w Brzuchowicach-Lwowie.
  4. W imieniu dyrekcji Centrum Administracyjnego Domów Dziecka oraz Niepublicznego Ośrodka Rewalidacyjno-Wychowawczego Gromadka w Nowym Sączu składamy podziękowania za wielkie serce i hojność okazane w akcji Paczuszka dla Maluszka.
  5. W tym tygodniu zakończymy kolędowanie w Państwa domach. Dziękujemy za każdy gest życzliwości, za rozmowę, wspólną modlitwę, złożone dary. Piękny czas wzajemnego ubogacania się. Jeżeli ktoś z Państwa życzy sobie poświęcenie domu albo z tej części odwiedzanej przez nas nie było Was w domu to proszę o indywidualne umawianie się z księdzem i ustalenie terminu odwiedzin. Za rok odwiedzimy drugą część parafii.
  6. Zarząd Osiedla Poręba Mała zaprasza na spotkanie noworoczne, które odbędzie się 28 stycznia (tj. sobota). Uroczystości rozpoczną się Mszą Święta o godzinie 16:00 w naszej kaplicy, a zaraz po Mszy Świętej zapraszamy do Szkoły Podstawowej nr 17 na poczęstunek i wspólną integrację. Na wydarzenie zapraszamy seniorów, osoby starsze, osoby dorosłe, osoby które współpracują z seniorami lub są współmałżonkami seniorów. Zapisy prowadzi członek zarządu osiedla Maria Piątkowska (tel. 505 154 663). Bardzo ważne – zapisy do 22 stycznia. Prosimy o terminowe zgłaszanie, ze względu na część organizacyjną spotkania.