Ogłoszenia parafialne | 2022/09/18

XXV Niedziela Zwykła

  1. Dziękujemy wszystkim, którzy modlitwą, cierpieniem i ofiarą wspierają budowę naszej nowej świątyni. Ofiarodawcy: Parafia bł. Karoliny w Tarnowie – 7000zł. Wszystkich ofiarodawców i czyniących dobro polecamy codziennej modlitwie, a szczególnie w każdy czwartek miesiąca za wstawiennictwem naszego patrona Św. Jana Chrzciciela.
  2. W piątek po Mszy wieczornej na spotkanie zapraszam Rycerstwo Niepokalanej.
  3. Wraz z rozpoczęciem roku szkolnego formację rozpoczęły liczne grupy w naszej. Spotkania odbywają się wedle ustalonego porządku. Gdyby ktoś był zainteresowany udziałem, angażem w jakiejś grupie przy parafii to zachęcam do kontaktu. Informuję również, że schola dzieci rozpocznie swoje spotkania w październiku (poszukiwany ktoś, kto gra na gitarze).
  4. W przyszłe wakacje odbędą się Światowe Dni Młodzieży w Lizbonie. Gdyby ktoś z młodzieży w wieku 16-35 lat był zainteresowany wyjazdem zorganizowanym to zapraszam do kontaktu. Koszt to ok. 4tys. zł – 2 tygodnie.
  5. Warto nabyć nowy numer „Gościa Niedzielnego”, „Mały Gość”, „Niedziela” oraz są do nabycia kalendarze rolnicze w cenie 30 zł.
  6. Kończy się pięcioletnia kadencja Rad Duszpasterskich Diecezji Tarnowskiej. Stąd prosimy o zgłaszanie kandydatów do końca września.
  7. Zarząd Osiedla Poręba Mała przypomina o dzisiejszym festynie osiedlowym i Koncercie Kordiana. Start festynu godzina 15, koncert Kordiana 18 - na terenie Szkoły Podstawowej nr 17 (boisko przyszkolne). Przed nami wiele atrakcji, konkursów, nagród, grill, koła gospodyń wiejskich, występy artystyczne dzieci ze szkoły, występ Nawojowiaków. Ubierzmy się ciepło i w miarę możliwości prosimy o przyjście pieszo - bez samochodów, ze względu na przewidywaną dużą frekwencję.  Wydarzenie całkowicie bezpłatne.