Ogłoszenia parafialne | 2021/06/06

X Niedziela Zwykła

 1. W Liturgii Kościoła wspominamy:
  • poniedziałek: wspomnienie bł. Zbigniewa Strzałkowskiego, prezbitera i męczennika;
  • wtorek: wspomnienie św. Jadwigi Królowej;
  • piątek: Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa, Msze Święte o godz.: 6:30, 9:00, 18:00;
  • sobota: wspomnienie Niepokalanego Serca NMP.
 2. Dzisiejsza składka na tacę przeznaczona jest na budowę naszego, nowego kościoła. Po Mszy Świętej o godz. 16:00 Grupa Adoracyjna zaprasza na wspólne Uwielbienie Boga rozważaniami tekstów świętych i śpiewem.
 3. Zapraszamy na Nabożeństwa czerwcowe do NSPJ o godz. 18.00 a w niedzielę o godz. 16.00.
 4. W tym tygodniu Oktawa Bożego Ciała codziennie, do czwartku włącznie o godz. 18:00, a później procesja z Panem Jezusem. W tych dniach nie będzie wystawienia Najświętszego Sakramentu przed Mszą Świętą. W czwartek szczególnie zapraszamy dzieci na ich błogosławieństwo i coś słodkiego :) - w tym dniu również błogosławieństwo wianków.
 5. W piątek po Mszy Świętej wieczornej zapraszamy na spotkanie kandydatów na ministrantów.
 6. Zapraszamy na spotkanie Radę Duszpasterską w naszej parafii za tydzień, po Mszy Świętej o 16:00.
 7. Dziękujemy za wspaniałe przygotowanie ołtarzy w czasie procesji na Boże Ciało. Wspólna praca, wspólne spotkania podczas niej jednoczą nas w trosce o wspólne dobro jakim jest nasza parafialna rodzina. DZIĘKUJEMY :)
 8. Dziękujemy wszystkim, którzy modlitwą, cierpieniem i ofiarą wspierają budowę naszej nowej świątyni. Wszystkich ofiarodawców polecamy codziennej modlitwie a szczególnie w każdy czwartek miesiąca za wstawiennictwem św. Jana Chrzciciela, patrona naszej parafii.
 9. Zachęcamy, jak zawsze do ubogacenia się duchowo pogłębieniem swojej wiedzy czytaniem tygodników: Gość Niedzielny; m.in. jak zatrzymać odchodzących w Kościele?; Niedziela; m.in. Sekty satanistyczne - jak się ich ustrzec? Promyczek Dobra oraz Mały Promyczek Dobra i inne czasopisma.