Ogłoszenia parafialne | 2021/05/09

VI Niedziela Wielkanocna

  1. W Liturgii Kościoła wspominamy:
    • dzisiaj VI Niedziela Wielkanocna,
    • piątek: święto św. Macieja, Apostoła.
  2. W poniedziałek uczniowie 8 klasy z naszej parafii przyjmą Sakrament Bierzmowania. Niech nasze modlitewne wsparcie pomoże im iść w życiu za głosem Ducha Świętego.
  3. Dziękujemy wszystkim, którzy modlitwą, cierpieniem i ofiarą wspierają budowę naszej nowej świątyni. Wszystkich ofiarodawców polecamy codziennej modlitwie a szczególnie w każdy czwartek miesiąca za wstawiennictwem św. Jana Chrzciciela, patrona naszej parafii.
  4. Zachęcamy, jak zawsze do ubogacenia się duchowo pogłębieniem swojej wiedzy czytaniem tygodników: Gość Niedzielny; m.in. Litania Loretańska z nowymi wezwaniami… Niedziela; m.in. Trzeba być znakiem sprzeciwu; Misyjne Drogi; m.in. o pracy polskich misjonarzy na Madagaskarze oraz Promyczek Dobra i Mały Promyczka Dobra.