Ogłoszenia parafialne | 2021/03/21

V Niedziela Wielkiego Postu

Dziękujemy ks. Pawłowi, naszemu Rekolekcjoniście za pomoc w spotykaniu się z naszym Panem; za przybliżenie postaci św. Józefa-Sprawiedliwego, Świętego, który nie mówiąc podpowiada co znaczy być blisko Jezusa. Nasza wdzięczność to pamięć serca w modlitwie i ludzkiej życzliwości.

  1. W Liturgii Kościoła w tym tygodniu:
    • w poniedziałek z okazji Roku Św. Józefa Msza Święta i Nabożeństwo o godz. 17:00. Zapraszamy.
    • w czwartek, Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Msze Święte o godz. 6.30, 9:00 i 17:00. Na Mszy Świętej o godz. 17:00 rozpoczniemy Duchową Adopcję Dziecka Poczętego. Przy wyjściu z kościoła są materiały o ochronie życia i będą rozdawane deklaracje Duchowej Adopcji. Po Mszy Świętej wieczornej spotkanie synodalne; zapraszamy zainteresowane osoby.
    • Niedziela Palmowa; poświęcenie palm na wszystkich Mszach Świętych.
  2. Dziękujemy wszystkim, którzy modlitwą, cierpieniem i ofiarą wspierają budowę naszej nowej świątyni. Wszystkich ofiarodawców polecamy codziennej modlitwie a szczególnie w każdy czwartek miesiąca za wstawiennictwem św. Jana Chrzciciela, patrona naszej parafii.
  3. Zachęcamy do czytania nowych numerów tygodników: Niedziela i Gość Niedzielny, a w nim m.in.: Bóg daje życie - smog je odbiera. Zachęcamy do zapoznania się z informacjami na plakacie i artykułem i ulotkami, które pokazują również możliwość uzyskania dotacji do kosztów wymiany kotła oraz termomodernizacji.