Ogłoszenia parafialne | 2021/02/07

V Niedziela Zwykła

  1. W Liturgii Kościoła w tym tygodniu wspominamy:
    • środa: wspomnienie św. Scholastyki, dziewicy.
  2. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na budowę naszego kościoła.
  3. W tym tygodniu, w  czwartek w ramach tzw. Nabożeństwa Czterdziestogodzinnego, które wprowadza nas w Wielki Post w naszej parafii całodniowa Adoracja Najświętszego Sakramentu od 7:00 do 21:00; Zapraszamy osoby, które zapisały się na konkretne godziny i również każdego, kto tego nie uczynił w odpowiedniej dla siebie porze dnia. Kościół udziela odpustu zupełnego wiernemu, który nawiedzi Najświętszy Sakrament przynajmniej przez pół godziny w celu adoracji. W tym dniu przeżywamy również Światowy Dzień Chorego. W tym dniu otoczmy ich szczególną modlitwą i troską; może ktoś obok nas potrzebuje pomocy, odwiedzin, rozmowy,…?
  4. Z całego serca dziękujemy z składane w minioną niedzielę ofiary na pomoc ofiarom trzęsienia ziemi w Chorwacji; zebraliśmy 2146 zł i 90 gr; dziękujemy SKC za pomoc w przeprowadzeniu zbiórki oraz za zebrane ofiary w SP nr 17 w Nowym Sączu: 547 zł. Niech Pan wynagrodzi Waszą Szczodrość.
  5. Dziękujemy wszystkim, którzy modlitwą, cierpieniem i ofiarą wspierają budowę naszej nowej świątyni. Wszystkich ofiarodawców polecamy codziennej modlitwie a szczególnie w każdy czwartek miesiąca za wstawiennictwem św. Jana Chrzciciela, patrona naszej parafii.
  6. Zachęcamy do czytania nowych numerów tygodników: Gość Niedzielny; np: Kto powinien decydować o tym, kiedy zaprzestać uporczywej terapii..? i Niedziela; np: Dlaczego młodzi są agresywni? Gazety są dostępne na stoliku przy wyjściu z kościoła.