Ogłoszenia parafialne | 2020/09/13

XXIV Niedziela Zwykła

 1. W Liturgii kościoła w tym tygodniu:
  • poniedziałek: święto Podwyższenia Krzyża;
  • wtorek: wspomnienie NMP Bolesnej;
  • środa: wspomnienie św. Korneliusza, papieża;
  • piątek: święto św. Stanisława Kostki, zakonnika, patrona Polski.
 2. W najbliższą niedzielę 20 września br. w naszej parafii odbędzie się I Komunia Święta grupy dzieci z klasy IV. Bardzo prosimy żeby na Mszę Świętą o godz. 11:00 przyszły tylko dzieci komunijne wraz z rodzinami.
 3. W czwartek po Mszy Świętej wieczornej zapraszamy na spotkanie Rycerzy Niepokalanej.
 4. Dziękujemy wszystkim, którzy modlitwą, cierpieniem i ofiarą wspierają budowę naszej nowej świątyni. Wszystkich ofiarodawców polecamy codziennej modlitwie a szczególnie w każdy czwartek miesiąca za wstawiennictwem św. Jana Chrzciciela, patrona naszej parafii.
 5. Istnieje możliwość skorzystania z korepetycji z matematyki dla uczniów klasy szkoły podstawowej od 3 do 8 klasy. Zapisy u p. Prezes Fundacji przy naszej parafii: „Pokój zaczyna się od uśmiechu” lub przez naszą stronę parafialną.
 6. W związku z pożarem u p. Janik pragniemy wesprzeć ich naszą modlitwą i pomocą materialną. Składka w najbliższą niedzielę będzie w całości przeznaczona dla tych Państwa.
 7. Zachęcamy do nabycia nowego numeru „Gościa Niedzielnego”, „Niedzieli” ; „Małego Gościa Niedzielnego” oraz Misyjne Drogi” w cenie 5 złKalendarze rolniczo-ogrodnicze 20 zł oraz kalendarz z papieżem Franciszkiem 5 zł. Gazety znajdują się na stoliku przy wyjściu z kościoła.