Ogłoszenia parafialne | 2020/09/06

XXIII Niedziela Zwykła

 1. W Liturgii kościoła w tym tygodniu:
  • wtorek: Uroczystość Narodzenia NMP, głównej patronki diecezji.
 2. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na budowę naszego nowego kościoła. Bóg zapłać za składane ofiary. Dzisiaj po Mszy Świętej o 16:00 zapraszamy na Adorację Pana Jezusa prowadzoną przez naszą młodzież; dziękujemy Wam Młodzi Przyjaciele za Waszą inicjatywę.
 3. W środę ksiądz Łukasz zaprasza na spotkanie po Mszy Świętej wieczornej Grupę Młodzieżową, a w sobotę na godz. 8:00 całą LSO. Ks. Janusz zaprasza młodzież studiującą, pracująca na spotkanie w piątek o godz. 20:00.
 4. W sobotę o godz. 18:00 Msza Święta dziękczynna dla grupy przyjaciół Stowarzyszenia RobimyCośWięcej od Marcelka Pawlika za zorganizowany mimo wielu trudności koncert i przeprowadzone akcje internetowe, nagrane teledyski, piosenki.
 5. Dziękujemy wszystkim, którzy modlitwą, cierpieniem i ofiarą wspierają budowę naszej nowej świątyni. Ofiarę złożyli: dziewczynka, która przyjęła I Komunię Świętą w czerwcu w naszej parafii. Wszystkich ofiarodawców polecamy codziennej modlitwie a szczególnie w każdy czwartek miesiąca za wstawiennictwem św. Jana Chrzciciela, patrona naszej parafii.
  Dziękujemy pewnej rodzinie za nowy dezynfektor do rąk. Dziękujemy również pewnym osobom za przygotowanie mieszkania dla ks. Łukasza oraz wszystkim troszczącym się o dobro naszej Wspólnoty.
 6. Rozpoczęła swoją działalność Fundacja SPES - pomoc rodzicom postacie dziecka. Szczegóły na stronie internetowej i w kancelarii parafialnej. 
 7. Można jeszcze zabrać wnioski o dotację dla zbierania wód opadowych, na stoliku przy wyjściu z kościoła.
 8. Zachęcamy do nabycia nowego numeru „Gościa Niedzielnego”„Niedzieli”, „Małego Gościa Niedzielnego” oraz Misyjne Drogi” w cenie 5 zł. Dzisiaj również można nabyć Kalendarze rolniczo-ogrodnicze - 20 zł oraz kalendarz z papieżem Franciszkiem 5 zł. Gazety znajdują się na stoliku przy wyjściu z kościoła.